OSIĄGNIĘCIA

I Miejsce Grand Prize Virtuozo - Salzburg 2017

Zostałam nagrodzona I miejscem. Konkurs ten jest otwarty, kierowany do muzyków całego świata, solistów i zespołów. Soliści prezentują się w czterech kategoriach wiekowych (juniorzy - od 9 lat do 12 lat, grupa średnia - od 13 lat do 15 lat, grupa zaawansowana - od 16 lat do 18 lat, seniorzy - powyżej 18 lat). Muzycy prezentują się w muzyce barokowej, klasycznej, romantycznej lub muzyce współczesnej. Zajęcie I miejsca w tym konkursie dało mi możliwość zaprezentowania się w Salzburgu w Wiener Sall, Mozarteum. Było to dla mnie ogromne przeżycie. Salzburg to piękne miasto, jedno z europejskich stolic kultury i miejsce narodzin W. A. Mozarta.

I Miejsce Serbia, Belgrad

W swojej kategorii wiekowej zdobyłam I nagrodę. Jest to konkurs internetowy. Muzycy prezentują się w 31 kategoriach , grają solo, w zespołach, orkiestrach lub chórach. Konkurs ten jest zaliczany do jednych z ważniejszych wśród międzynarodowych konkursów muzycznych świata.

I Miejsce Włochy, Rzym

Zajęłam I miejsce. Muzycy prezentują swoje nagrania w formie zapisów video. Prezentacja trwała ok. 15 minut, zdobyłam 99 punktów na 100 możliwych. Byłam w kategorii B - dla muzyków od 11 lat do 13 lat. Jury to profesorowie włoskich konserwatoriów muzycznych.

I Miejsce Bośnia i Hercegowina, Sarajewo

Zdobyłam I nagrodę. Konkurs ten promuje muzykę klasyczną, odkrywa wyjątkowe muzyczne osobowości. Uczestnicy prezentują się w zapisach video. Będę grała swój debiut koncertowy, który odbędzie się w Wojskowej Sali w Sarajewie 8 września.

ESYO - European Spirit of Youth Orchestra

Jedyna orkiestra na świecie, utworzona w wyniku głosowania w parlamencie. Grają w niej najlepsi młodzi muzycy z 28 krajów członkowskich UE. Polskę w tym roku reprezentowało 26 młodych muzyków w tym pięciu skrzypków. Jestem najmłodszym uczestnikiem orkiestry.

I Miejsce - Vac 2017

Kolejny konkurs w którym zajęłam I miejsce w Vac w roku 2017 to II Danubia Talents International Competition w Węgrzech.